פריצות דרך עסקיות

שירותים אימון מנהלים בפריצות דרך עסקיות 

אימון מנהלים – להגיע לפריצות דרך עסקיות

נהוג לחשוב שמנהלים נמצאים בקצה הפירמידה, אולם למעשה, אם נדמיין שעון חול, מנהל נמצא בדיוק בצוואר הבקבוק שבאמצע – תחתיו נמצאים העובדים, החברה, העסק או המחלקה, ומעליו נמצאת הנהלה בכירה יותר או חברי הדירקטוריון – וכולם בוחנים אותו בזכוכית המגדלת של התוצאות. ואם אין די בכך, מכיוון שבשכבת הרוחב הניהולית יש מקום רק לאדם אחד, הבדידות בצמרת יוצרת לחץ נוסף בהיעדר דמות מקבילה לחשיבה משותפת, התלבטויות או סיעור מוחות משותף. הסביבה הזאת, לא תמיד מאפשרת לחשוב בצורה יצירתית ולהגיע ליעד הנכסף של פריצות הדרך. 

לתת ל"אסימונים ליפול" 

בשיטת העבודה הייחודית לי, אני משלב בין אימון לליווי עסקי, יחד עם חשיבה יצירתית בשעת הצורך.
אימון הוא כלי נפלא להשגת מטרות מוגדרות, באמצעות הגדרת היעד או המצב הרצוי, מיפוי הפער בין המיקום הנוכחי למקום אליו רוצים להגיע, התווית הדרך לסגירת הפער ומתן כלים תוך כדי התקדמות וצמצום הפער, עד להגעה ליעד הנכסף, שבד"כ נראה בנקודת ההתחלה בלתי אפשרי להשגה. באימון, המומחה הוא המתאמן, והמאמן הוא זה שמאפשר לו להביא את מומחיותו לידי ביטוי באמצעות מתן מסגרת, מיקוד ובהירות לאורך הדרך.
ליווי הוא תהליך, שבו המלווה מביא לתוך התהליך ידע, ניסיון ותחומי מומחיות, מסייע למפות את המצב ומציע שיטות, דרכי פעולה ואופציות לפתרון בעיות.
חשיבה יצירתית היא בעצם היכולת לראות את מה שזמין לכולם לראות, ובכל זאת לתת לזה פרשנות נוספת, חדשה ומועילה.

השילוב המשולש הזה, יחד עם הרגישות והיכולת לדעת מתי להיות מאמן תובעני, מתי להיות מלווה עם עצה טובה ומתי כדאי להסב את נקודת המבט למקום הלא טריוויאלי ולתת לאסימונים ליפול – זו המומחיות שלי, והיכולת להיות שותף לפריצות הדרך.

 

 

 

 

 

"ככל שמנהל נמצא גבוה יותר במדרג הארגון, כך יש לו פחות חמצן כדי להבחין ברעיונות חדשים."
אלמוני

 

                       ליצירת קשר:  5815544 - 052                  ravel@extra-brain.com

Product A